• freearduino.com.ua@gmail.com
  • 0988084092
  • 0990870301
  • м. Івано-Франківськ

Партнерська програма в рамках проекту 

”Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах міста Івано-Франківськ”

(Інформаційне висвітлення про партнерів проектної ініціативи під час реалізації завдань)

1.Партнери, які взяли участь у підготовці та реалізації проектних завдань, матимуть змогу за бажанням поширити про себе інформацію (логотип та короткий опис компанії з контактами) в начальному посібнику «Arduino: електроннна автоматика та робототехніка» на титульній сторінці видання. Тираж видання — 1000 примірників, B5 формату , крейдяний папір, м’яка обкладинка
2. Логотипи партнерів, за їх бажанням, будуть нанесені на упаковці набору конструкторів, плат, давачів, модулів ардуіно та електронних компонентів, Дані набори будуть постачатися в навчальні заклади м. Івано-Франківська, що приймають участь у проектній ініціативі.
3. Виконання всіх завдань проекту ”Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах міста Івано-Франківськ”, а також інформація про партнерів проекту, за їх попередньої згоди, поширюватиметься на сайті http://freearduino.com.ua. До наповнення даного сайту будуть залучені старшокласники, які матимуть можливість описувати свої авторські роботи, розроблені на платформі Arduino.
4. Інформація про партнерів проекту буде поширюватися під час проведення інтерв’ю та участі в теле- радіопередачах через впливові засоби масової інформації .
5. Партнери, що долучилися до даного проекту, будуть згадані під час презентації проекту перед керівниками та педагогами навчальних закладів м. Івано-Франківська
6. Логотипи партнерів, що долучилися до даного проекту, будуть розміщені на методичних матеріалах для учасників навчальних курсів для наставників — тренерів гуртків з Arduino робототехніки.
7. Партнери проекту, матимуть змогу розмісти свої логотипи на інформаційних плакатах, що поширюватимуться в навчальних закладах, долучених до виконання завдань проекту.
8. Інформація про Партнерів, що долучились до даного проекту, буде поширюватись в постах та статтях через Інтернет мережу .
9. Долучившись до проекту, партнери матимуть змогу проявити соціально корпоративну відповідальність перед громадою міста та підростаючим поколінням Івано-Франківська.

20180602_125206

© 2018 freearduino.com.ua Все права зищищены.