Фінальний захід тижня програмування

Фінальний захід тижня програмування

Фінальний захід тижня програмування у Європі (European Code Week) від MeetAndCode відбувся 20.10.2018 в Міському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано-Франківськ за адресою вул.Івасюка 38-а . В заході взяли участь учні чотирьох шкіл, в яких були попередньо проведені майстеркласи «Старт в Arduino робототехніку», а саме 25 ЗОШ, 12 ЗОШ, 7 ЗОШ та Рогатинська ЗОШ 1 разом з Верхньолипецькою ЗОШ. На заключному заході для 52 учнів пройшов майстер – клас «Цикл створення Arduino — робота»:
— Проектування і друк шассі на 3D-принтері
— Монтаж електричної частини
— Написання програми руху
— Програмування та випробовування
В рамках проекту було залучено кошти в сумі 9000 грн і на них закуплено 4 освітні набори з Arduino робототехніки. Набори безкоштовно передані в школи Івано – Франківська та області для започаткування гуртків робототехніки.
Проект реалізував «Громадський центр «Еталон» у партнерстві з Міським центром науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано – Франківськ та відділом освіти Рогатинської РДА.
Найшвидшими по складанню та програмуванню Arduino автомобіля були учні Опорний заклад Рогатинська СЗОШ 1 та Верхньолипецької ЗОШ . Слід відзначити тренера Bogdan Fitsak , який домігся від своїх учнів виконати це завдання всього за 45 хвилин. Загалом всі команди виконали це завдання з інтервалом до 1 години. А от найкращими в перегонах стали учні 7 ЗОШ м.Івано-Франківськ тренера Андрій Крохмалюк та отримали додатково приз від Alex Aronets -плату Arduino. Наш захід відвідало місцеве телебачення Галичина TV та UA: Карпати, дякуємо їм за висвітленя і за те, що взяли інтерв’ю в дітей, які охоче ділились враженнями.

Закрити меню