Участь у Meet and Code

Участь у Meet and Code

Проект допоможе дітям зробити перші кроки у світ технологій програмування і конструювання робототехніки на платформі Arduino. Проект реалізовує «Громадський центр «Еталон» у партнерстві з Міським центром науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано – Франківськ та відділом освіти Рогатинської РДА.
Мета – створити сприятливе середовище для реалізації творчих здібностей учнів м.Івано – Франківськ та сільських шкіл Івано – Франківської області у сфері програмування і конструювання робототехніки.
Ідея :
1-й етап — у 3-х школах міста Івано – Франківськ та 1-й сільській школі Рогатинського району Івано – Франківської області пройде комплексний захід: презентація можливостей Arduino і майстер – клас «Сарт в Arduino» з метою відбору 40 зацікавлених учнів для фінальної події.
2-й етап — у Міському центрі науково – технічної творчості для 40 учнів пройде майстер – клас «Цикл створення Arduino — робота»:
— Проектування і друк шассі на 3D-принтері
— Монтаж електричної частини
— Написання програми руху
— Програмування та випробовування
Закуплені набори — конструктори Arduino будуть передані в школи Івано – Франківська та області для започаткування гуртків робототехніки.

 

Проголосувати — https://www.meet-and-code.org/ua/uk/event-show/1041

Закрити меню