Про себе

Привіт, моє ім’я Олексій Трелевський. Я є керівником інтернет-магазину http://www.beegreen.com.ua та безкоштовних курсів для дітей Arduino робототехніка.

Займаючись мікро підприємницькою діяльністю в Україні ти вже зробив подвиг))). Ні, подвиг не для держави, а подвиг для самого себе. Ти самоорганізувався , ти націлився і впевнено йдеш до своєї мети. На твоєму шляху є багато труднощів і перешкод, ти постіно чомусь вчишся, здобуваєш новий досвід. Якщо ти любиш свою справу і робиш добрі діла, і віриш в те що ти робиш- то без сумнівів ти пройдеш цей шлях. Я ще свій шлях не пройшов). Проте люблю свою справу, вірю в те що роблю, вірю в Наш проект “Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах м.Івано-Франківськ”. Вірю в те, що він буде корисним для Івано-Франківська та для України в цілому. Адже створивши безкоштовні гуртки з Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ ми зробимо робототехніку доступною і масовою. Ми дамо нашим дітям новий вибір, а в подальшому і новий шлях розвитку, той шлях , якого у нас не було. Я вірю в наших дітей, я вірю в те що вони розумніші за нас. Тому сформувати середовище , в якому вони зможуть розвивати свою технічну творчість- це основна мета нашої команди. І ми до цього розвитку долучаємо дітей- діти наповнюють сайт, виставляють свої проекти, кошти зібрані на сайті будуть розподілені дітьми на розвиток Arduino робототехніки, на формування робототехнічного середовища. Я та Олександр Аронець в даному проекті є координаторами, які гуртують, навчають та спрямовують дітей. Я вірю в Наших дітей…

Ми  долучаємо до Нашого проекту і бізнес. Я гордий за те, що  займаюсь цим проектом, гордий за те, що витрачаю час і кошти на розвиток даного проекту. А Ви чим гордитесь? Яка соціальна складова Вашого бізнесу? Наш проект соціальний, до нього вже долучились підприємці  та організації. Долучайтесь і Ви. Я зобов’язуюсь максимально висвітлювати інформацію по коштам, які залучені нашим проектом, а також інформацію про благодійників та їхній інформаційний супровід, соціальну складову їхньої компанії чи бізнесу. Долучайтесь до нас!

Дякую, що дочитали. Гарного дня.

Закрити меню