Про нас

Ми є спільнотою юних робототехніків м.Івано-франківськ.
Тебе цікавить робототехніка? Так-долучайся до нас і ми навчимо тебе робототехніці безкоштовно.
Маєш свій Arduino проект? Так –долучайся до нас і ми розмістимо твій авторський проект на сайті і допоможемо заявити про тебе , як про юного робототехніка.
Не маєш коштів на реалізацію свого Arduino проекту? Так-долучайся до нас і ми допоможемо тобі в реалізації.
Даний сайт freearduino.com.ua був створений , в рамках проекту «Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах м. Івано-Франківськ» для дітей, які займаються робототехнікою на Arduino.

Arduino — це портативна платформа з відкритим вихідним кодом, на базі якої легко пристосовуються апаратні засоби і безкоштовне програмне забезпечення для побудови простих систем автоматики та робототехніки. Платформа Ардуіно повністю відкрита для розробників і доступні ціни на плати, модулі та давачі зробили її найпопулярнішою платформою для радіоаматорів в цілому світі. Маючи змогу безкоштовно навчати школярів Arduino робототехніці в кожній школі міста ми закладем для дітей цікавий фундамент знань в програмуванні , робототехніці, технологіях розумного будинку, 3D друку, та відновлювальних джерелах електроенергії. Він дасть змогу школярам розвивати свою технічну творчість і застосовувати свої технічні знання на практиці.

В цілому Arduino робототехніка зможе задовільнити будь-яку технічну ідею початківця без поглибленого вивчення програмування та електротехніки. Проведення різних конкурсів та змагань з робототехніки в м.Івано-Франківськ і буде підвищувати культурну діяльність населення не тільки в танцях , співах та спорті, але й технічних напрямках.

 

Контакти

  • freearduino.com.ua@gmail.com
  • 098 8084092
  • 099 0870301
  • м. Івано-Франківськ
Закрити меню